KEK
Fillimi / Lajmet / Ramush Haradinaj: Aleancës po i kthehen aktivistët e vjetër e themeluesit e saj, që për një kohë nuk ishin në aktivitet
Ramush Haradinaj: Aleancës po i kthehen aktivistët e vjetër e themeluesit e saj, që për një kohë nuk ishin në aktivitet

Ramush Haradinaj: Aleancës po i kthehen aktivistët e vjetër e themeluesit e saj, që për një kohë nuk ishin në aktivitet

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka mirëpritur rikthimin e kryetarit të parë të degës së AAK-së në Kastriot, Salih Grajqevci. Ai ka thënë se AAK-së iu kanë  bashkuar shumë profesionistë të zotë, të rinj e të reja, sepse besojnë në qeverisjen e mirë të saj nëpër komuna. “Aleancës po i kthehen edhe aktivistët e vjetër dhe themeluesit e saj, që për një kohë nuk ishin aktiv në jetën politike. Sot më nderoi me kthimin në Aleancë, themeluesi dhe kryetari i parë i degës tonë në Kastriot, Salih Grajqevci. Në prag të zgjedhjeve lokale, Aleanca është më e konsoliduar se asnjëherë më parë. Mirë se vjen Salih. Mirë se vini të gjithë!”, ka shkruar Haradinaj në një postim të tij elektoral.

Kontrolloni gjithashtu

Një delegacioni i Ministrisë së Mbrojtjes së FSK-së mori pjesë në takimin vjetor me delegacionin e Forcave të Armatosura të Gjermanisë

Një delegacioni i Ministrisë së Mbrojtjes së FSK-së mori pjesë në takimin vjetor me delegacionin e Forcave të Armatosura të Gjermanisë

Një delegacioni i Ministrisë së Mbrojtjes dhe i FSK-së mori pjesë në takimin vjetor bilateral ...