kek
MIT
Airport Adem Jashari
tv dielli
Fillimi / Institucionet / Takimi konsultativ i Këshillit të Drejtorëve në Deçan

Takimi konsultativ i Këshillit të Drejtorëve në Deçan

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, udhëhoqi takimin konsultativ të Këshillit të Drejtorëve, ku u diskutua për çështje të ndryshme. Shqyrtimi i kërkesave, Plani Vjetorë i Punës se të gjitha Drejtorive, po ashtu u diskutua për mbledhjen e radhës të Komitetit për Politikë e Financa, pikat e rendit të ditës për mbledhjen e Asamblesë Komunale dhe një sërë temash tjera të brendshme.

Takimi i radhës i Këshillit të Drejtorëve do të mbahet javën e ardhshme.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Abdixhiku priti në takim ambasadoren e Kroacisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë në ...