KEK
Fillimi / Lajmet / Andin Hoti: Saranda Bogujevci është dëshmi e gjallë e së vërtetës për masakrat dhe gjenocidin serb në Kosovë
Andin Hoti: Saranda Bogujevci është dëshmi e gjallë e së vërtetës për masakrat dhe gjenocidin serb në Kosovë

Andin Hoti: Saranda Bogujevci është dëshmi e gjallë e së vërtetës për masakrat dhe gjenocidin serb në Kosovë

Andin Hoti, djali i veprimtarit të çështjes kombëtare, Ukshin Hoti, i ka dalë në krah deputetes së VV-së, Saranda Bogujevci pas komenteve të bëra ndaj saj nga zëvendës-kryeministri Driton Selmanaj. Me anë të një postimi në rrjetin, Hoti është shprehur se Bogujevci është dëshmi e gjallë e së vërtetës për masakrat dhe gjenocidin serb në Kosovë. Madje ka shtuar se çdo sulm ndaj saj, është edhe sulm ndaj tij dhe gjithë atyre që me gjakun e tyre fituan lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Në Ditën e Flamurit, në qytetin e Prizrenit, u inaugurua shtatorja e bronztë e Gjergj Kastriotit- Skënderbeut

Në Ditën e Flamurit, në qytetin e Prizrenit, u inaugurua shtatorja e bronztë e Gjergj Kastriotit- Skënderbeut

Në qytetin e Prizrenit, u inaugurua shtatorja e bronztë e Gjergj Kastriotit- Skënderbeut. Në Ditën ...