KEK
Fillimi / Lajmet / Arban Abrashi: Nga Llapi nis fitorja e madhe e LDK-së për ruajtjen dhe ndërtimin e shtetit
Arban Abrashi: Nga Llapi nis fitorja e madhe e LDK-së për ruajtjen dhe ndërtimin e shtetit

Arban Abrashi: Nga Llapi nis fitorja e madhe e LDK-së për ruajtjen dhe ndërtimin e shtetit

Partitë politike sot kanë nisur zyrtarisht fushatën për zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit. Kështu edhe Lidhja Demokratike e Kosovës ka nisur  fushatën e saj. Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Arban Abrashi thotë se është i bindur në fitore. Madje gjatë një tubimi më elektoratin në Besianë, Abrashi përmes një postimi në rrjetin social ka shkruar se fitorja nis nga Llapi. “Nga Llapi nis fitorja e madhe për ruajtjen dhe ndërtimin e shtetit”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-gjyqtari i EULEX-it, Malcolm Simmons sërish kërkon të raportojë në Komisionin Parlamentar për Legjislacion

Ish-gjyqtari i EULEX-it, Malcolm Simmons sërish kërkon të raportojë në Komisionin Parlamentar për Legjislacion

Ish-gjyqtari i EULEX-it, Malcolm Simmons edhe njëherë i është drejtuar me shkresë Kuvendit të Kosovës, ...