Airport Adem Jashari
kek
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Avdi Ibrahimi, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale

Avdi Ibrahimi, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale

Avdi Ibrahimi, ish-zëvendëskomandanti i Brigadës 128 i Zonës Operative të Pashtrikut, ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Ai nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ftuar, por thotë se do të paraqitet në Hagë më 2 tetor. Avdi Ibrahimi ishte luftëtar Veteran i UÇK-së, , ish-zëvendës-komandanti i Brigadës 128 i Zonës Operative të Pashtrikut.

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Në nderim dhe përkujtim të dëshmorëve të kombit, Ismet Jashari Kumanova, Gani Kastrati Afrim Buçaj, ...