KEK
Fillimi / Lajmet / Avokati Tomë Gashi thotë së Vjosa Osmani do të jetë pjesë e listës së Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit
Avokati Tomë Gashi thotë së Vjosa Osmani do të jetë pjesë e listës së Lëvizjes Vetëvendosje

Avokati Tomë Gashi thotë së Vjosa Osmani do të jetë pjesë e listës së Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit

Avokati Tomë Gashi, ka folur rreth bashkëpunimit të mundshëm mes Vjosa Osmanit dhe Lëvizjes Vetëvendosje. Ndër të tjerash, ai ka thënë se Osmani me nismën e saj “Guxo”, sigurisht që do të jetë pjesë e listës së Vetëvendosjes dhe sipas tij kjo është punë e kryer. Sidoqoftë, ende nuk ka pasur ndonjë zyrtarizim as nga taborri i saj e as nga partia e Albin Kurtit për arritjen e ndonjë marrëveshjeje të mundshme.

Kontrolloni gjithashtu

Fatmir Limaj merr përkrahje për zgjedhjet e 14 shkurtit në takim me bashkëluftëtarët në Astrazup

Fatmir Limaj merr përkrahje për zgjedhjet e 14 shkurtit në takim me bashkëluftëtarët në Astrazup

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka marrë përkrahje masive për zgjedhjet e 14 shkurtit ...