KEK
Fillimi / Institucionet / Bashkim Ramosaj reagon pas arrestimit të krerëve të OVL të UÇK-së

Bashkim Ramosaj reagon pas arrestimit të krerëve të OVL të UÇK-së

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, përmes një postimi të tij në facebook ka reaguar pas arrestit të krerëve të OVL të UÇK-së. Ai ndër të tjera ka thënë:

Padrejtësitë na kanë goditur gjithmonë, është bërë e zakonshme kjo punë fatkeqësisht. I pandershëm dhe i pa nevojshëm, shumë gjest  idiotesk e  spektakli më qyqarë i radhës. Rroftë Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e sajë për Liri!

Kontrolloni gjithashtu

DBPZHR në Rahovec, publikon listën e përfituesve për Komore dhe Laktofriz

Drejtoria për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural (DBPZHR) në komunën e Rahovecit, ka përgatitur dhe ...