KEK
Fillimi / Lajmet / Edita Tahiri lavdëron arritjen e marrëveshjes për telekomunikacionin dhe radhit “fitoret” fiktive
Ish-ministrja për Dialog, Edita Tahiri, tani që është përjashtuar nga bisedimet me Serbinë, hedh shkelma

Edita Tahiri lavdëron arritjen e marrëveshjes për telekomunikacionin dhe radhit “fitoret” fiktive

Ministrja e Kosovës për dialog me Serbinë, Edita Tahiri  lavdëron arritjen e marrëveshjes për telekomunikacionin, gjatë lëshimit pe në Bruksel, duke pretenduar ta bind opinionin në vendin tonë se edhe kjo marrëveshje si gjithë të tjerat, sipas saj  kanë qenë në favor të Kosovës, pavarësisht se realiteti është diametralisht i kundërt, meqë në të gjitha marrëveshjet e deritanishme ka fituar opsionin i kthimit të Serbisë në Kosovë.

Kontrolloni gjithashtu

Yuri Kim: Amerika nuk e mbështet asnjë kandidat apo subjekt politik në Shqipëri por të drejtën e qytetarëve

Yuri Kim: Amerika nuk e mbështet asnjë kandidat apo subjekt politik në Shqipëri por të drejtën e qytetarëve

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim rithekson se Amerika nuk e mbështet asnjë kandidat apo ...