kek
Airport Adem Jashari
MIT
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Gjatë një operacioni policor në Zhur të Prizrenit, ka ndodhur një shpërthim si pasojë e të cilit një polic ka vdekur
Gjatë një operacioni policor në Zhur të Prizrenit, ka ndodhur një shpërthim si pasojë e të cilit një polic ka vdekur

Gjatë një operacioni policor në Zhur të Prizrenit, ka ndodhur një shpërthim si pasojë e të cilit një polic ka vdekur

Policia e Prizrenit ka konfirmuar se në orët e mbrëmjes së martës, gjatë një operacioni policor në fshatin Zhur të Prizrenit, dyshohet se ka ndodhur një shpërthim ku si pasojë e këtij shpërthimi, ende të paidentifikuar, kanë pësuar lëndime tre zyrtarë policorë dhe një qytetar. “Si pasojë e lëndimeve/plagëve të pësuara, dyshohet se njëri nga zyrtarët policorë të ketë ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

Kontrolloni gjithashtu

AAK organizon tryezë për taksën 100 përqind për prodhimet që vijnë nga Serbia dhe Bosnja

AAK organizon sot tryezë për taksën 100 përqind për prodhimet që vijnë nga Serbia dhe Bosnja

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, sot në hapësirat e Kuvendit të Kosovës, ...