MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Haradinaj ngushëllon për vdekjen e hoxhës Asllan Murati i i cili ishte kujdesur për eshtrat e heroit Isa Boletinit nga viti 1998
Ramush Haradinaj: Edi Ramën e kam vëlla, i kam vëllezer e motra të gjithë shqiptarët por unë jam kundër ndarjes

Haradinaj ngushëllon për vdekjen e hoxhës Asllan Murati i i cili ishte kujdesur për eshtrat e heroit Isa Boletinit nga viti 1998

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e hoxhë Asllan Muratit nga Mitrovica. Haradinaj tha se hoxha i ndjerë ishte burrë i respektuar dhe patriot, ndërsa ishte kujdesur për eshtrat e heroit kombëtar Isa Boletinit nga viti 1998 deri në rivarrimin e tyre. “Pikëllues lajmi për kalimin në amshim të hoxhë Asllan Muratit nga Mitrovica, një burrë i respektuar dhe patriot. Asllani ishte kujdesur për eshtrat e heroit kombëtar Isa Boletini, që nga viti 1998 e deri në rivarrimin e tyre. Ngushëllime familjes Murati dhe miqve të të ndjerit. I qoftë i lehtë dheu!”, ka shkruar Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

LDK dhe Vetëvendosje thonë se paratë për autostradën e Dukagjinit do të ridestinohen, AAK thotë autostrada do të ndërtohet

LDK dhe VV thonë se paratë për autostradën e Dukagjinit do të ridestinohen, AAK thotë autostrada do të bëhet

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje janë shprehur kundër ndërtimit që Autostradës së Dukagjinit. ...