kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Haradinaj: Thaçi e Mustafa e kanë shndërruar Kosovën në pligon të hajnisë dhe krimit
Ramush Haradinaj

Haradinaj: Thaçi e Mustafa e kanë shndërruar Kosovën në pligon të hajnisë dhe krimit

Në tubimin mobilizues të opozitës së bashkuar para protestës së paralajmëruar për javën e ardhshme ka folur edhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Ai në fjalën e tij tha se  kryeministri,  Isa Mustafa dhe kryetari që do të instalohet së shpejti, Hashim Thaçi, janë ata për të cilët kanë kuptuar edhe miqtë e Kosovës se sa të këqij janë. aradinaj kësaj radhe ka thënë se Thaçi e Mustafa e kanë shndërruar Kosovën në pligon të hajnisë dhe krimit. “Hashim Thaçi e Isa Mustafa e kanë bërë Kosovën poligon të hajnisë e krimit”, duke shtuar se Kosova ka mbetur pa pensione e sigurim shëndetësor. Haradinaj ka përmendur disa vende karakteristike të Kosovës duke thënë se janë ende të Kosovës, si Trepçën, Ujmanin, Brezovicë, Rugovën e Çakorrin.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral dhe Politikë i Zonës Operative të Nerodimes, Fehmi Mujtota përmes një postimi ...