mbpzhr 2018
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Intervista / Intervistë me kryetarin e komunës së Junikut, z. Agron Kuçi

Intervistë me kryetarin e komunës së Junikut, z. Agron Kuçi

Intervistë me kryetarin e komunës së Junikut, z. Agron Kuçi, Radio Kosova e Lirë, Prishtinë 2016

Kontrolloni gjithashtu

Palmer: Bisedimet Kosovë - Serbi duhet të çojnë në një marrëveshje gjithëpërfshirëse për normalizimin e marrëdhënieve

M. Palmer: Amerika nuk mbanë anë në mosmarrëveshjet politike të Shqipërisë, ne mbështesim sundimin e ligjit dhe institucionet

Në një intervistë për  “Zëri i Amerikës” lidhur me kritikat e opozitës në Tiranë se ...