Airport Adem Jashari
kek
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Komuna e Vitisë i ndan mirënjohje Bajrush Shaqirit

Komuna e Vitisë i ndan mirënjohje Bajrush Shaqirit

Drejtoresha e Arsimit në komunën e Vitisë, Fatbardha Emini, ka pritur të premtën në një takim mërgimtarin Bajrush Shaqirin, me që rast edhe e ka nderuar më një mirënjohje, për gjithë kontributin e dhënë në mbështetje të sektorit të arsimit. Bajrush Shaqiri u shpreh se do të vazhdoj edhe më tej të ndihmoj në fushën e arsimit në bazë të nevojave që paraqiten nga autoritetet komunale.

Kontrolloni gjithashtu

MIT dhe PK takohen për segmentin rrugor Zahaq-Hyrja e Pejës

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj, priti në takim përfaqësuesit e Policisë së Kosovës, ...