kek
valamobile
MIT
mbpzhr grante
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kryekuvendari Veseli ka ftuar një takim me krerët e shtetit për të diskutuar rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë
Veseli: Nuk ka objektiv më të rëndësishëm për shtetin sesa garantimi i sundimit të ligjit në gjithë territorin e Kosovës

Kryekuvendari Veseli ka ftuar një takim me krerët e shtetit për të diskutuar rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka ftuar një takim me krerët e shtetit për të diskutuar rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Sot krerët e institucioneve, kryetari Thaçi, kryeministri Haradinaj dhe anëtarët e Ekipit Negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti, do të takohen në zyrën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli. Takimi i Veselit me Thaçin, Haradinajn, Limajn dhe Ahmetin do të fillojë në orën 10:00. Në këtë takim do të flitet për diskutimet e zhvilluara në Samitin e Berlinit rreth dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Kontrolloni gjithashtu

Zëvendës-presidenti i BE-së Rainer Wieland, depuetetët e LDK-së, Avdullah Hoti dhe Vjosa Osmani

Zëvendës-presidenti i BE-së Rainer Wieland takon depuetetët e LDK-së, Avdullah Hoti dhe Vjosa Osmani

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti dhe Kryetarja e Komisionit për Punë të ...