Kryetari Aliu ka pritur në takim nxënësen Esra Biba e cila mori çmimin “Interpretimi artistik më i mirë”

Esra Biba është nxënëse e shkollës fillore “Gjon Serreqi” e cila në kuadër të “Ditëve të Kulturës” mori çmimin “Interpretimi artistik më i mirë” në shfaqjen teatrore të përgatitur nga mësuesja znj. Shpresa Qeriqi Ahmeti e cila edhe zbuloi talentin e saj artistik. Esrën e ka pritur sot kryetari i komunës së Ferizajt Agim Aliu, shoqëruar nga nëna e saj, znj.Atlantida Musliu Biba dhe mësuesja znj. Shpresa Qeriqi Ahmeti, për ta përgëzuar e uruar suksese në rrugëtimin e saj artistik.

May be an image of 1 person, child, childrens toy and text

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Ramosaj priti në takim Rektorin e Universitetit “Haxhi Zeka” në Pejë dhe disa profesorë nga Universiteti i Maltës

Kryetari i Komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, priti në takim Rektorin e Universitetit “Haxhi Zeka” …