KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Haliti vizitoi BI të Kosovës në Viti

Kryetari Haliti vizitoi BI të Kosovës në Viti

Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti i shoqëruar nga bashkëpunëtorë, me rastin e festës së Kurban Bajramit, vizitoi kryesinë e Bashkësisë Islame në Viti, për të shprehur urimet më të përzemërta me rastin e kësaj feste! Ai me këtë përçoi mesazhin e paqes dhe tolerancës për të gjithë qytetarët e komunës së Vitisë!

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Latifi, ka udhëtuar për në Kroaci për ti vizituar bashkatdhetarët që pësuan nga aksidenti

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, ka udhëtuar për në Kroaci, i cili me ...