Fillimi / Institucionet / Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti , ka shprehur ngushëllimet për humbjen e jetës së ushtarit amerikan, Alexander Blake Klass

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti , ka shprehur ngushëllimet për humbjen e jetës së ushtarit amerikan, Alexander Blake Klass

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti , ka shprehur ngushëllimet për humbjen e jetës së ushtarit amerikan, Alexander Blake Klass.

“Në emër të qytetarëve vitias dhe emrin tim personal ju shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta Forcave të NATO-së në Kosovë dhe KFOR-it, për humbjen e jetës së ushtarit të klasit të parë, Alexander Klass. Në këto çaste të pikëllimit Vitia është pranë dhe solidarizohet me ushtarët, familjen dhe miqtë e ushtarit të ndjerë”, u shpreh Kryetari Haliti.

Kontrolloni gjithashtu

Bilanci i sotëm me COVID në Malishevë: 1 i vdekur dhe 7 raste të reja

COVID-19, sot i ka marrë jetën një personi nga Komuna e Malishevës, ndërsa janë regjistruar ...