leoni

Kryetari Kyçi uron besimtarët e krishterë për krishtlindje

Kryetari i komunës së Junikut z.Agron Kuçi me rastin e krishtlindjes i uron të gjithë besimtarët e krishterë duke ju dëshiruar paqe, shëndet, begati dhe dashuri në familjet e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Latifi mbajti mbledhjen e radhës me drejtorë të drejtorive

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, mbajti mbledhjen e përjavshme me drejtorët e drejtorive, …