kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi me bashkëpunëtorët, vizituan kompanitë “EuroFood”, “Pashtriku-N” dhe “Sylka”

Kryetari Latifi me bashkëpunëtorët, vizituan kompanitë “EuroFood”, “Pashtriku-N” dhe “Sylka”

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, i shoqëruar nga nënkryetari Fatmir Iska dhe bashkëpunëtorët tjerë, vizituan kompanitë “EuroFood”, “Pashtriku-N” dhe “Sylka”.

,,Kemi kuptuar nga afër punën që po bëhet, sfidat me të cilat po përballen bizneset por edhe efektin e taksës 100%, e cila ka ndihmuar shumë në rritjen e prodhimit dhe punësimit.

Është kënaqësi kur sheh nga afër punën e palodhshme që po bëjnë punëtorët e vyer të Komunës së Rahovecit dhe kontributin e tyre të pashoq për ekonominë tonë, ka shkruar në një postim të tijë ne facebook kryetari Latifi.

Kontrolloni gjithashtu

Ka filluar ndërtimi i urës së dëmtuar në Kërvasari të Malishevës

Këto ditë në fshatin Kërvasari të komunës së Malishevës, ka filluar ndërtim i urës, e ...