KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj ka pritur në takim Ministrin e Arsimit Ramë Likaj

Kryetari Ramosaj ka pritur në takim Ministrin e Arsimit Ramë Likaj

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj, ka pritur në takim Ministrin e Arsimit Ramë Likaj. Gjatë këtij takimi kryetari Ramosaj e ka falënderuar ministrin Likaj për vizitën e tij dhe e ka njoftuar për gjendjen në arsim në komunën e Deçanit, sfidat dhe vështirësitë me të cilat po përballen në këtë kohë të Pandemisë. Edhe ministri Likaj e ka falënderuar kryetarin Ramosaj për mikpritjen dhe ka bashkëbiseduar për gjendjen aktuale në arsim në Komunën  e Deçanit!

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Vitisë falënderon sipërmarrësin Mevlud Bajram Zharku dhe kompaninë “Beton & MB” për aktivitetet e tyre humane në këtë komunë

Zëvendëskryetari i Komunës së Vitisë, Hasan Aliu dhe Kryesuesi i Kuvendit Komunal, Naim Pira në ...