mbpzhr 2018
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit, thotë Ramush Haradinaj, duke marrë shembull Sali Berishën
Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit, thotë Ramush Haradinaj, duke marrë shembull Sali Berishën

Kurrë nuk e la pa e ndërtu autostradën e Dukagjinit, thotë Ramush Haradinaj, duke marrë shembull Sali Berishën

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është zotuar se do ta ndërtojë autostradën e Dukagjinit. Ai u ka thënë dukagjinasve se nuk do të heq dorë nga ky projekt i rëndësishëm. “Kurrë nuk e la pa e ndërtuar autostradën e Dukagjinit. Kur pat ardhur Sali Berisha në Kosovë para disa vjetëve, më pat thanë: ‘S’kam me lanë gur pa lëvizë, nëse është nevoja dhe kurrë nuk e la pa e ndërtuar Rrugën e Kombit’! Edhe unë po ju them Dukagjin, kurrë nuk e la pa e ndërtuar Autostradën e Dukagjinit”, ka shkruar Haradinaj, ku ka postuar një fotografi me ish-kryeministrin e Shqipërisë Sali Berisha.

Kontrolloni gjithashtu

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar të shtunën disa takime ...