KEK
Fillimi / Lajmet / LDK-ja dhe Vetëvendosja shpallin fitore në zgjedhjet e sotme, në Besianë
Vetëvendosje e LDK

LDK-ja dhe Vetëvendosja shpallin fitore në zgjedhjet e sotme, në Besianë

Kandidati i LDK-së për kryetar të Komunës së Besianës, Nexhmi Rudari, nga selia e partisë ka thënë se kjo parti është duke prirë me vota në të gjitha vendvotimet. “Presim rezultate të mira, dhe sipas informacionve që kemi jemi duke prirë në të gjitha vendvotimet. Shpresoj se kështu do të përmbyllet edhe kjo natë me një fitore në vazhdimësi të LDK-së”, ka thënë ai. Fitoren në Besianë  e kanë shpallur përfaqësuesit e Vetëvendosjes.

Kontrolloni gjithashtu

Gjermania ka dhënë leje për vazhdimin e ndërtimit të gazsjellësit Rjedha Veriore 2 - nga Rusia, pavarësisht kundërshtimit të Amerikës

Gjermania ka dhënë leje për vazhdimin e ndërtimit të gazsjellësit Rjedha Veriore 2 – nga Rusia, pavarësisht kundërshtimit të Amerikës

Autoritetet gjermane kanë dhënë leje për vazhdimin e ndërtimit të gazsjellësit Rjedha Veriore 2 – ...