kek
mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Mblidhet sot Qeveria e Kosovës në të cilën do të marr ojesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj
Mblidhet sot Qeveria e Kosovës në të cilën do të marr ojesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj

Mblidhet sot Qeveria e Kosovës në të cilën do të marr ojesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj

Qeveria e Kosovës do të zhvillojë sot mbledhjen e rregullt. Kjo mbledhje e radhës zhvillohet me fillim në orën 14:00, thuhet në njoftim. Pas kësaj mbledhje kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të mbajë një konferencë për media, lidhur me vendimet që do të merren dhe zhvillimet e fundit në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja është nisur sot për në Hagë

Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja është nisur sot për në Hagë

Ish kryetari i Lypjanit dhe ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja ...