MIT
tv dielli
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Me 7 qershor 2019 në Bllacë mbahet tubim përkujtimor në 20 vjetorin e të rënëve në luftën heroike të UÇK-së

Me 7 qershor 2019 në Bllacë mbahet tubim përkujtimor në 20 vjetorin e të rënëve në luftën heroike të UÇK-së

Njoftohen të gjitha familjet e dëshmorëve dhe martirëve të kombit, invalidët, luftëtarët e UÇK- së dhe mbarë populli liridashës, se me datë 7 qershor 2019 ditë e premte shënohet përvjetori i njëzet përkujtimor për të rënët në luftën heroike të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Tubimi mbahet në Bllacë tek lapidari i dëshmorëve në orën 11:00. Prezenca juaj nderon vepren heroike të dëshmorëve tē kombit!

Kontrolloni gjithashtu

Sot ka ndërruar jetë Elheme Tahiri - Leci, nëna e heroit të kombit Dr. Lec Gradica

Sot ka ndërruar jetë Elheme Tahiri – Leci, nëna e heroit të kombit Dr. Lec Gradica

Më dhimbje ju njoftojmë  se sot ka ndërruar jetë Elheme Tahiri – Leci në moshën ...