Limak Kosovo
Fillimi / Institucionet / Menaxhmenti i ANP-së “Adem Jashari” bëri homazhe në Prekaz

Menaxhmenti i ANP-së “Adem Jashari” bëri homazhe në Prekaz

Me rastin e shënimit të 22 vjetorit të Epopesë së UÇK-së dhe rënies së komandantit legjendar Adem Jashari, sot, Menaxhmenti i Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, ka bërë homazhe dhe vizita në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz me ç’rast u vendosen lule dhe u vizitua familja Jashari.

 

 

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Ramosaj, priti në takim Ministrin e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Likaj

Në kuadër të vizitave në të gjitha qytetet e Kosovës, Ministri i Arsimit Shkencës dhe ...