kek
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Institucionet / Ministri Reçica uron besimtarët Islam me rastin e festës së Kurban Bajramit

Ministri Reçica uron besimtarët Islam me rastin e festës së Kurban Bajramit

Në urimin e Ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale Skender Reçica me rastin e festës së Kurban Bajramit thuhet: Të dashur qytetarë të besimit islam, Urime Festa e Kurban Bajramit!

Të shërbejë kjo festë për më shumë solidaritet, harmoni, begati e të mira për familjet e Juaja!

Paçi veç gëzime gjithmonë!

Kontrolloni gjithashtu

Filloi Faza e II-të e hapjes së rrugëve fushore

Sot u inspektuan zhvillimet e punimeve, projekti“ Hapja e rrugëve Fushore në Komunën e Junikut-Faza ...