KEK
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta pasi ishte i infektuar nga virusi korona vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi

Ndahet nga jeta pasi ishte i infektuar nga virusi korona vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi

Ka vdekur nga Covid-19, vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi. Lajmin e ka konfirmuar Muharrem Nitaj, përmes një shkrimi. “Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska ndërruar jetë vëllai. Ka qene i prekur me Covid 19. Jam pjesë e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre! Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime”, u shpreh ai.

Kontrolloni gjithashtu

Ministrja Nagavci: Viti shkollor përfundon më 2 korrik, kurse testi i maturës mbahet me 26 qershor

Ministrja Nagavci bën të ditur se viti shkollor përfundon më 2 korrik, kurse testi i maturës mbahet me 26 qershor

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci ka prezantuar punën që ka bërë ...