KEK
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta veterani i luftës së UÇK-së, Habib Xhylani nga Baica e Drenasit
Ndahet nga jeta veterani i luftës së UÇK-së, Habib Xhylani nga Baica e Drenasit

Ndahet nga jeta veterani i luftës së UÇK-së, Habib Xhylani nga Baica e Drenasit

Është ndarë nga jeta veterani i luftës së UÇK-së, Habib Xhylani nga Baica e Drenasit. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëluftëtari gjenerali Jahir Demaku përmes një postimi në rrjetin social. “Sot mora një lajm të rënd e besoj që të gjithë ata që e kanë njohur ushtarin e UÇK- së të ndjerin Habib Xhylanin do të ndjejnë dhimbje por njëkohësisht edhe krenari që kemi pas fatin ta njohim një burrë me karakter të fortë familjar i shkëlqyeshëm prandaj ju shprehu ngushëllimet me te sinqerta familjes, miqve dhe të gjithë bashkëluftëtareve”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

AKP

Bordi i Drejtorëve të AKP-së miratoi Propozimin për transferim të “Fondeve të Përkohshme”….

Bordi i Drejtorëve të AKP-së miratoi Propozimin për transferim të “Fondeve të Përkohshme” të likuidimit ...