Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
kek
Fillimi / Njoftime / Në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve të Kombit në Jabllanicë, bëhen homazhe për Dëshmorët e Kombit Aze Brahimaj e Idriz Gucati dhe martiren Zize Sylaj

Në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve të Kombit në Jabllanicë, bëhen homazhe për Dëshmorët e Kombit Aze Brahimaj e Idriz Gucati dhe martiren Zize Sylaj

Nesër, më 3 gusht, në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve të Kombit në Jabllanicë, bëhen homazhe për Dëshmorët e Kombit Aze Brahimaj e Idriz Gucati dhe martiren Zize Sylaj. Në homazhe merr pjesë edhe kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj. Homazhet fillojn në ora 11:00.

Kontrolloni gjithashtu

Ka ndërruar jetë sot veterani i UÇK-së, Skender Qazim Shabani nga Kashtanjeva

Ka ndërruar jetë sot veterani i UÇK-së, Skender Qazim Shabani nga Kashtanjeva

OVL-UÇK dega në Kaçanik njofton se sot ka ndërruar jetë veterani i UÇK-së, Skender Qazim ...