KEK
Fillimi / Lajmet / Në mesnatë në Durrës është shënuar një tjetër paslëkunjde magnitudë 4.8 pas dy ditë qetësie nga dridhjet
Një tërmet i fuqisë 4.52 shkallësh të rihterit e ka goditur sot qytetin e Kukësit, dridhjet e tij janë dëgjuar edhe në Kosovë

Në mesnatë në Durrës është shënuar një tjetër paslëkunjde magnitudë 4.8 pas dy ditë qetësie nga dridhjet

Pas një momenti qetësie 2 ditor një paslëkunjde tjetër është shënuar në Durrës. Mbrëmë në orën 00:14 është shënuar një lëkundje me magnitudë 4.83 dhe si epiqendër ishte në Shetaj në Durrës, pranë Kepit të Rodonit. Epiqendra e kësaj paslëkundjeje ishte 38 km nga Tirana. Thellësia ishte 10 km.

Kontrolloni gjithashtu

1 vit nga tërmeti prej 6,4 ballësh që e goditi Thumanë dhe mori jetën e 51 personave si dhe lëndime moren mbi 900

1 vit nga tërmeti prej 6,4 ballësh që e goditi Thumanë dhe mori jetën e 51 personave si dhe lëndime morën mbi 900 të tjerë

Mëngjesin e hershëm të 26 nëntorit të 2019-ës një tërmet prej 6,4 ballësh goditi fshatin ...