mbpzhr grante
valamobile
Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Njoftime / Nesër në Gllogjan e Voksh të Deçanit nderohen gjashtë dëshmorë të kombit në përvjetorin e përjetëisë se tyre
Nesër në Gllogjan e Voksh të Deçanit nderohen gjashtë dëshmorë të kombit

Nesër në Gllogjan e Voksh të Deçanit nderohen gjashtë dëshmorë të kombit në përvjetorin e përjetëisë se tyre

Njoftohen familjet e dëshmorëve, invalidët dhe veteranët e luftës së UÇK-së, se nesër me 6 qershor 2019, në orën 10:00 në fshatin Voksh mbahen homazhe për heronjtë e kombit Shaban Mazrekaj dhe Isuf Mazrekaj ndërsa në orën 11:00, në Kompleksin Memorial “Dëshmoret e Kombit” në Gllogjan, për Shpend Malaj, Burim Mustafaj dhe Jeton Dedushaj.

Kontrolloni gjithashtu

Nesër në Deçan nderohen dëshmorët Gani e Xhafer Balaj, Armend Kukleci, Gazmend e Blerim Lokaj

Nesër në Deçan nderohen dëshmorët Gani e Xhafer Balaj, Armend Kukleci, Gazmend e Blerim Lokaj

Të nderuara familje të dëshmorëve, invalidë e veteranë të luftës së UÇK-së, të nderuar qytetarë ...