Diplomojnë 15 kadetët e FSK-së të gjeneratës të vitit 2020, atyre u kërkohet t'i shërbejnë me nder atdheut

Nesër në Kazermën “Skënderbeu”, në Ferizaj do të mbahet ceremonia e betimit të rekrutëve të rinj të FSK-së

Në Kazermën e FSK-së “Skënderbeu” në Ferizaj, nesër, më 24 dhjetor, duke filluar nga ora 11:00, do të mbahet ceremonia e betimit të rekrutëve të rinj të FSK-së. Në këtë ceremoni të pranishëm do të jenë liderët më të lartë shtetërorë si dhe zyrtarë të lartë vendorë e ndërkombëtarë. Ftojmë mediat të marrin pjesë duke respektuar masat e fundit të Qeverisë për parandalimin e përhapjes së pandemisë COVID-19.

Kontrolloni gjithashtu

Sot bëhen 19 vjet nga çlirimi i Kosovës dhe hyrja e forcave paqeruajtese të NATO-s

Qendra Presidenciale Clinton përkujton 25 vjetorin e Çlirimit të Kosovës

Qendra Presidenciale Clinton ka përkujtuar 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës. Kjo qendër, e cila …