leoni

Nura: Disa e quajnë koalicioni i luftës, por PDK-AAK-NISMA, është koalicioni i lirisë

Nura: Disa e quajnë koalicioni i luftës, por PDK-AAK-NISMA, është koalicioni i lirisë

Kandidatja për deputete nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Elmaze Nura e cila e mban numrin 42 në listën e kandidatëve të këtij koalicioni ka thënë se zgjedhjet e 11 qershorit do t’i fitojë kolalicioni i lirisë. “Ngado që shkojmë në takime me elektoratin, është më se e qartë se kush do t’i fitojë këto zgjedhje parlamentare. Disa e quajnë koalicioni i luftës, por PDK-AAK-NISMA, është koalicioni i lirisë dhe duhet t’i përshpejtojë proceset e nisura. Ka ardhë koha, për të hedhur hapa seriozë përpara, me një lidership të ri në krye të shtetit, me Kuvend më përfaqësues dhe një politikë që vë interesin publik në rend të parë”, ka shkruar Nura në një postim të sajë në rrjetin social.

Kontrolloni gjithashtu

Faton Klinaku: Arrestimi i luftëtarit të lirisë, Dritan Goxhaj është bërë për t’i frikësuar njerëzit që e kundërshtojnë një gjykatë politike

Faton Klinaku, ka deklaruar se Ushtria Çlirimtare e Kosovës nuk mund të quhet ndërmarrje e përbashkët kriminale

Faton Klinaku, ushtrues detyre i kryetarit të OVL-UÇK-së, ka deklaruar se Ushtria Çlirimtare e Kosovës …