MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Rexhep Selimi: Lladrovci nuk ka marrë pjesë në luftën e UÇK-së, Gani Geci është vrasës i shumëfishtë
Rexhep Selimi

Rexhep Selimi: Lladrovci nuk ka marrë pjesë në luftën e UÇK-së, Gani Geci është vrasës i shumëfishtë

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi në një postim të tij ka shkruar se nuk i ka mbetur asgjë tjetër veçse të argëtohet me deklarimet e dyshes, Lladrovci – Geci. Kur një Dr.sc, analfabet si Ramiz Lladrovci që ende ka problem me shkrim-lexim dhe që nuk e  ka asnjë ditë luftë në Kosovë, dhe, në anën tjetër një vrasës i shumëfishtë sikur Gani Geci, i cili nga arresti shtëpiak flet për historinë e UÇK-së, unë nuk kam asgjë tjetër të bëj përveç të argëtohem kur ata ulërijnë. Por duhet ta dijë ai që i ka nxjerrë në gjah se këta dy  nuk po dinë t’ia kryejnë detyrën mirë. Ky është duet i dobët. Ai duhet të nxjerrë të tjerë.

Kontrolloni gjithashtu

Në Hamburg të Gjermanisë hapet Konsullata pestë e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në këtë shtet

Në Hamburg hapet Konsullata pestë e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në Gjermani

Është hapur në Hamburg të Gjermanisë Konsullata e Përgjithshme e Kosovës. Kjo është konsullata e ...