KEK
Fillimi / Institucionet / Sipas IKSHPK-së, sot në komunën e Deçanit tetë persona kanë rezultuar pozitiv me virusin #Covid19, ndërsa pesë të tjerë janë shëruar plotësisht

Sipas IKSHPK-së, sot në komunën e Deçanit tetë persona kanë rezultuar pozitiv me virusin #Covid19, ndërsa pesë të tjerë janë shëruar plotësisht

Sipas IKSHPK-së, sot në komunën e Deçanit tetë persona kanë rezultuar pozitiv me virusin #Covid19, ndërsa pesë të tjerë janë shëruar plotësisht nga ky virus. Deri më sot, në komunën e Deçanit janë të identifikuara 390 raste me virusin SARS-CoV-2. Prej tyre 247 të shëruar plotësisht, 12 kanë humbur jetën dhe 131 raste janë akoma aktive.

Kujdesuni për veten dhe familjen!

#VendosMaske

#PastroDuart

#MbajDistanc

Kontrolloni gjithashtu

JUNIKU PJESË E TURNIRIT MEMORIAL LUAN HARADINAJ

FC Juniku ka nderuar me pjesëmarrje në turnirin Memorial Luan Haradinaj, duke arritur në finale, ...