kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Zhylien Varfaj emërohet kryetar i bashkisë së Durresit pas dorëheqjes së sotme të Valbona Sakos
Zhylien Varfaj emërohet kryetar të bashkisë së Durresit pas dorëheqjes së sotme të Valbona Sakos

Zhylien Varfaj emërohet kryetar i bashkisë së Durresit pas dorëheqjes së sotme të Valbona Sakos

Këshilli bashkiak në Durrës vendosi Zhylien Varfaj kryetar të bashkisë së Durresit. Emërimi i tij vjen pas dorëheqjes së Valbona Sakos mëngjesin sotëm. Kujtojmë, se ajoo tha se shkak për dorëheqjen e saj janë bërë deklaratat e saj në media ditën e djeshme. “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen nga detyra e Kryetares së Bashkisë Durrës. Falenderoj nga zemra të gjithë ata që më besuan dhe shpresoj në mirëkuptimin e të gjithëve”, shprehet ajo. Sakonë media ka dhënë një deklaratë skandaloze duke thënë se numri i viktimave mund të ishte më i madh dhe se janë të kënaqur me 50 viktimat e shkaktuara nga tërmeti.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral dhe Politikë i Zonës Operative të Nerodimes, Fehmi Mujtota përmes një postimi ...