vipa
driloni com
Fillimi / Lajmet / Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin
Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj takon me kryetarin e Skenderajt, Bekim Jasharin

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj është takuar me kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin, me të cilin biseduan për realizimin e projekteve në fushën e mjedisit dhe planifikimit hapësinor në këtë rajon. Gjithashtu ministrja Reshitaj ka shprehur vullnetin për mbështetje ndaj kryetarit Jashari në rrugën e tij të realizimit të politikave zhvillimore për ngritjen e nivelit të mirëqenies së qytetarëve të Skenderajt.

Kontrolloni gjithashtu

Dëmet e shkaktuara nga vërshimet në Therandë mund të arrijnë në miliona euro

Dëmet e shkaktuara nga vërshimet në Therandë mund të arrijnë në miliona euro

Kryetari i Komunës së Therandë, Bali Muharremaj, ka paralajmëruar se dëmet nga vërshimet e fundit ...