valamobile
mbpzhr 2018
kek baneri
Fillimi / Lajmet / Haxhiu: Prej sot gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese e kemi një person që kërkohet nga Interpoli
Haxhiu: Haradinaj nuk ka guximin ta ndërrmarë asnjë veprim pët ta ndaluar Thaçin sepse ai po e kërcënon me rrëzim

Haxhiu: Prej sot gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese e kemi një person që kërkohet nga Interpoli

Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu përmes një shkrimi ka reaguar pas dekretimit që Hashim Thaçi i ka bërë Radomir Labanit për gjyqtar kushtetues e i cili është i dënuar për kontrabandë si pjesë e një grupi kriminal. “Thaçi paska dekretuar sot personin që është dënuar për kontrabandë si pjesë e një grupi kriminal.  Pra prej sot gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese e kemi edhe një person që kërkohet nga Interpoli dhe ka dënim të vërtetuar!  Thaçi ka qenë në dijeni për të gjitha këto por e ka dekretuar sepse ai njeriu i Listes serbe pra Radomir Labani, i duhet aty për “Zajednicën” dhe të tjera çështje!  Këta s’kanë lënë institucion pa degraduar, turp ju qoftë!”, ka shkuar ajo.

Kontrolloni gjithashtu

Niveli i ndotjes së ajrit në Prishtinë vazhdon të mbetet në shkallë të njëjtë pavarësisht reshjeve të fundit të borës

Niveli i ndotjes së ajrit në Prishtinë vazhdon të mbetet në shkallë të njëjtë pavarësisht reshjeve të fundit të borës

Ajri nuk arrin të pastrohet pavarësisht reshjeve të borës së fundmi në kryeqytet. Niveli i ...