valamobile
akp deri me 1 prill
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Nesër mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret Bekim Berisha, Bedri Shala, Elton Zherka dhe Permet Vula
Nesër mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret e kombit Bekim Berisha, Bedri Shala, Elton Zhegra dhe Permet Vula

Nesër mbahet akademi përkujtimore për dëshmoret Bekim Berisha, Bedri Shala, Elton Zherka dhe Permet Vula

Nën patronatin e Kryetarit të Kosovës, Hashim Thaçi organizohet akademi përkujtimore me rastin e 20 vjetorit të rënies së dëshmorëve të kombit: Bekim Berisha, Bedri Shala, Elton Zherka dhe Permet Vula. Akademia mbahet të premten më 10 gusht 2018 në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës duke filluar nga ora 10:00.

Kontrolloni gjithashtu

Thaçi thotë se Kosova mbetet e angazhuar në promovimin e gjuhës frënge dhe në ruajtjen e diversitetit kulturor

Thaçi thotë se Kosova mbetet e angazhuar në promovimin e gjuhës frënge dhe në ruajtjen e diversitetit kulturor e gjuhësor

Kryetari i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi përmes njeh postimi ka thënë së edhe shtetasit ...