kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Ambasadori Heldt: Unioni Ndërkombëtar i Noterëve merr pjesë në procesin e zgjedhjes së noterëve në Kosovë
Ambasadori Heldt: Shpresoj që Kosova në vitin 2020 ta ketë një dozë të madhe të ajrit dhe qiellit të pastër

Ambasadori Heldt: Unioni Ndërkombëtar i Noterëve merr pjesë në procesin e zgjedhjes së noterëve në Kosovë

Unioni Ndërkombëtar i Noterëve do të përfshihet në procesin e zgjedhjes dhe vlerësimit të noterëve në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. “Lajm i mirë nga Unioni Ndërkombëtar i Noterëve: pas bisedimeve me të gjithë palët e interesuara këtu, IUNL konfirmoi se ata do të marrin pjesë në procesin e zgjedhjes së noterëve në Kosovë dhe do të japin mbështetje të mëtejshme bazuar në standardet ndërkombëtare. Pra, nuk ka nevojë të nxitoni nominimet tani”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral dhe Politikë i Zonës Operative të Nerodimes, Fehmi Mujtota përmes një postimi ...