tv dielli
kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Avni Bytyçi: Justifikimet zyrtarëve të Vetëvendosjes për gjoja pengesat që i kanë për formimin e institucioneve
Avni Bytyçi: Justifikimet zyrtarëve të Vetëvendosjes për gjoja pengesat që i kanë për formimin e institucioneve

Avni Bytyçi: Justifikimet zyrtarëve të Vetëvendosjes për gjoja pengesat që i kanë për formimin e institucioneve

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi, ka reaguar ndaj justifikimeve të zyrtarëve të Vetëvendosjes për gjoja pengesat që po i kanë për formimin e institucioneve. Bytyçi vlerëson se partia e Albin Kurtit po dëshmohet çdo ditë se është parti mashtruese, e papërgjegjshme dhe e paaftë të udhëheqë me shtetin e Kosovës. Ky reagim vjen pikërisht pas disa deklaratave të zyrtarëve të Vetëvendosjes të cilët gjatë ditës se shtune janë deklaruar se shteti i kapur nga partitë që kanë udhëhequr me shtetin po u pengon ta formojnë Qeverinë.

Kontrolloni gjithashtu

Vietnami jep shpresë për botën, shëron të gjithë personat e prekur nga koronavirusi...

Vietnami jep shpresë për botën, shëron të gjithë personat e prekur nga koronavirusi…

Autoritetet shëndetësore në Vietnam raportojnë se të gjithë pacientët që rezultuan pozitivë me koronavirus në ...