Edi Rama: Dallimi mes nesh dhe opozitës është fiks si dallimi mes urës së re dhe asaj të vjetër në Kukës

Edi Rama: Dallimi mes nesh dhe opozitës është fiks si dallimi mes urës së re dhe asaj të vjetër në Kukës

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar pamjet e Urës së Madhe në Kukës në Rrugën e Kombit. Ai ka treguar më shumë detaje duke shkruar se “Ura do të jetë e varur në 310 m gjatësi dhe struktura e saj mbajtëse kryesore, do të jetë një element mbresëlënës prej çeliku special, me hapësirë 270m dhe lartësi 50m!”. Teksa ka publikuar pamjet e urës së vjetër dhe asaj të re, Rama e ka thumbuar dhe opozitën duke thënë se “dallimi mes nesh e atyre përpara është fiks si dallimi në foto mes urës së vjetër dhe të resë”, ka shkruar ai,

Kontrolloni gjithashtu

Amerika dhe Bashkimi Evropian presin që më së largu sot të arrihet një marrëveshje për qetësim të situatës në veriun e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian presin që sot  të arrihet një marrëveshja …