mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Haradinaj: Beteja e Loxhës shënoi një kapitull të lavdishëm të luftës sonë për liri
Haradinaj

Haradinaj: Beteja e Loxhës shënoi një kapitull të lavdishëm të luftës sonë për liri

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka shkruar në adresën e tij elektronike për betejën e Loxhës. Ai ka shkruar se Beteja e Loxhës shënoi një kapitull të lavdishëm të luftës sonë për liri. “Duke kujtuar sot përpjekjet e paepura të luftëtarëve dhe vullnetin e madh për çlirim, përulemi me nderim para dëshmorëve që u përjetësuan në themelet e lirisë, Tahir Shala, Rrustem Bruqi, Enver Alaj, Lumni Surdulli e Xhavit Qufaj. Vepra e tyre na jep forcë e motiv që të punojmë edhe më shumë për realizimin e ëndrrës së tyre për një shtet të fortë dhe paqësor”, ka shkruar kryeministri, Ramush Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Në Qendrën e Numërimit e Rezultateve janë rinumëruar deri më tani 31 përqind e vendvotimeve pas vendimit të PZAP-it

Në QNR janë rinumëruar deri më tani 31 përqind e vendvotimeve pas vendimit të PZAP-it

Rreth 31 përqind e vendvotimeve janë rinumëruar deri më tani në Qendrën e Numërimit e ...