kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Haradinaj: Mbetjet e Millosheviqit nuk po ndalen, por as unë nuk do te ndalëm që ta mbajë Serbinë jashtë Kosovës
Haradinaj: Kosova përkrahë sulmet e fundit mbrojtëse ndaj Kata’ib Hizbollah të udhëhequra nga ShHBA në Irak dhe Siri

Haradinaj: Mbetjet e Millosheviqit nuk po ndalen, por as unë nuk do te ndalëm që ta mbajë Serbinë jashtë Kosovës

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se shtetin e kanë fuqizuar me ushtri, ndërsa përmes tarifave është mbrojtur tregun tonë. “Mbetjet e Millosheviqit nuk po ndalen! As unë nuk do te ndalëm që ta mbajë Serbinë jashtë Kosovës. Fuqizuam shtetin tonë me ushtri dhe përmes tarifave kemi mbrojtur tregun tonë. Kosova është shtet sovran në tërë territorin e saj dhe Serbia nuk do të ketë kurrë më punë këtu”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e ...