Hoxhaj: Entuziazëm i madh drejt fitores së pandalshme

Hoxhaj: Entuziazëm i madh drejt fitores së pandalshme

Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kandidat për deputetët në zgjedhjet e 11 qershorit, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar të premten takime me qytetarë në Lubizhdë të Prizrenit dhe në Sopi e Mushtisht të Therandës. “Me shumë qytetarë përkrahës të PDK-së. Entuziazëm i madh drejt fitores së pandalshme”, ka shkruar Hoxhaj.

 

Kontrolloni gjithashtu

Shaip Kamberi

Shaip Kamberi nuk ka arritur të fitojë mandatin e deputetit në Kuvendin e Serbisë pas rivotimit që u bë në Tërnoc

Koalicioni i Shqiptarëve të Luginës ka marrë vetëm 598 vota, ndërkaq Kamberit i duheshin së …