vala – old
vipa
driloni com
Fillimi / Zgjedhjet vendore 2017 / Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Arbër Vllahiu ka vizituar Shoqatën “Klubi Dëshira
Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Arbër Vllahiu ka vizituar Shoqatën “Klubi Dëshira

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Arbër Vllahiu ka vizituar Shoqatën “Klubi Dëshira

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Arbër Vllahiu ka vizituar Shoqatën “Klubi Dëshira”, kjo shoqatë merret me rehabilitimin e personave me probleme mendore. Vllahiu me këtë rast tha se përkujdesja për secilin qytetar të komunës është përgjegjësi. “Përkujdesja për secilin qytetar të komunës është jo obligim por përgjegjësi. Gjithëpërfshirja është thelbi i shoqërisë dhe na duhet punë shumë për të qenë me secilin qytetar e në veçanti për t’u përkujdesur për personat me aftësi të kufizuar, për t’ju ofruar atyre mundësinë dhe hapësirën që të jenë pjesë e barabartë në shoqëri. #PërPrishtinën #50”, tha ai.

Kontrolloni gjithashtu

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, beson ...