driloni com
vala – old
vipa
Fillimi / Zgjedhjet vendore 2017 / Arban Abrashi, kandidat i LDK-së për kryetar të Prishtinës, shpalosi programin e tij për urbanizmin e kryeqytetit
Ish-kandidati i LDK-së, për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi: Duhet të ketë rivotim në kryeqytet

Arban Abrashi, kandidat i LDK-së për kryetar të Prishtinës, shpalosi programin e tij për urbanizmin e kryeqytetit

Arban Abrashi, kandidat i LDK-së për kryetar të Prishtinës shpalosi programin e tij për urbanizmin e kryeqytetit, Në prezantimin e radhës, kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Arban Abrashi shpalosi programin e tij për urbanizmin e kryeqytetit, i cili parasheh masat dhe veprimeve konkrete për të ndërprerë degradimin, nëpërmes investimeve të fuqishme në pikat kyçe të qytetit. Në një tubim të mbajtur të enjten Abrashi tha se gjatë këtyre katër viteve jemi dëshmitarë se asnjë projekt nuk u përfundua dhe asnjë metër gyp nuk u shtrua.

Kontrolloni gjithashtu

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, beson ...