KEK
Fillimi / Lajmet / Kanë ndërruar jetë veteranët e UÇK-së, Bahri Imeri dhe Skender Hasani nga Kllodernica e Skenderajt

Kanë ndërruar jetë veteranët e UÇK-së, Bahri Imeri dhe Skender Hasani nga Kllodernica e Skenderajt

Kanë ndërruar jetë veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Imeri dhe Skender Hasani nga Kllodernica e Skenderajt. Lajmin për vdekjen e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, e kanë bërë të ditur familjarët dhe bashkëluftëtarët e tyre. Çdo ditë e më pak veteranë e ish-luftëtarë të lirisë po mbesin në mesin tonë, thuhet në njoftimin mortor.

Kontrolloni gjithashtu

23 vjet nga Beteja e komandantit, Adem Jashari me bashkëluftëtarët e tij në Rezallë të Re, ish Ludovik

23 vjet nga Beteja e komandantit, Adem Jashari me bashkëluftëtarët e tij në Rezallë të Re, ish Ludovik

Më 26 nëntor të vitit 1997 , forca të shumta të policisë serbe me autoblinda ...