KEK
Fillimi / Lajmet / KOMF organizon sot konferencën “Zhvillimi i ndërhyrjes në fëmijërinë e hershme në Kosovë”
KOMF lanson faqen “Afër fëmijës”

KOMF organizon sot konferencën “Zhvillimi i ndërhyrjes në fëmijërinë e hershme në Kosovë”

Koalicioni i OJQ-ve për Mbrojtjen e Fëmijëve KOMF sot organizon konferencën përmbyllëse të projektit “Zhvillimi i ndërhyrjes në fëmijërinë e hershme në Kosovë”. Në këtë konferencë do të prezantohet udhëzuesi i punuar nga ekspertë ndërkombëtar me praktika e modele të shteteve të tjera si dhe rekomandime se çfarë veprimesh duhet të ndërmarrë Kosova për të zhvilluar më tej ndërhyrjen në fëmijërinë e hershme. Konferenca mbahet në orën 10:00 në hotel “Sirius” në Prishtinë.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas bastisjeve të kryera nga Policët e EULEX-it ...