Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i publikon rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i certifikojë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i publikon rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve sipas së cilave Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 26.159 % të votave. Sipas Valdete Dakës, LDK ka fituar 24.458%, PDK 21.163%, AAK-PSD 11.477, Nisma – 4.984% dhe Lista serbe 6.754 përqind.

Kontrolloni gjithashtu

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në  21 vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve të kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi ...